American Scandinavian Student Exchange
ADMINISTRATIVNÍ
A ORGANIZAČNÍ PROPOZICE
Vyřizování přihlášek


Pokud máte o náš program zájem, vyplňte napřed online předběžnou přihlášku (viz odkaz na úvodní straně těchto stránek). Samotnou přihlášku do programu vám obratem pošleme. Je nutno ji vyplnit podle přiložených instrukcí a vzorů a přiložit k ní požadované dokumenty a přílohy. Podle údajů uvedených v přihlášce, fotografické koláže, biografického eseje a fotografií si vás rodina vybírá a je třeba věnovat jejich přípravě maximální péči. Požadavek, abyste se na fotografiích (na přihlášce) usmívali není samoúčelný, bez úsměvu máte proti ostatním menší šanci, byli byste umístěni mezi posledními a navíc nám fotografie bez úsměvu naše ústředí vrací.
POSLEDNÍ TERMÍN DORUČENÍ KOMPLETNÍ PŘIHLÁŠKY JE 5. DUBEN 2017. Pokud budete posílat přihlášku poštou, pošlete jí s předstihem, aby nám do 5. dubna došla. Čím dříve přihlášku odešlete, tím větší je výběr hostitelských rodin. Jestliže nám pošlete přihlášku až na poslední chvíli, vystavujete se nebezpečí, že budete umístěni mezi posledními.

O náš program je z mnoha důvodů velký zájem a každý rok musíme mnoho uchazečů odmítnout. Zvláště v posledních letech je větší poptávka ze strany studentů než je možné umístit v hostitelských rodinách, jejichž počet se každým rokem snižuje. Máme stanovenou kvótu, kterou nesmíme překročit. Rozhodujte se proto rychle! Výběr účastníků provádíme sami a obsahuje-li přihláška všechny potřebné náležitosti a přílohy, je zástupci ASSE přijata bez námitek. Pak už jen čekáte, až si vás některá hostitelská rodina vybere. My vám potom pošleme umístěnku s dalšími instrukcemi. Dostanete také dokumenty a podrobné instrukce k podání žádosti o studijní vízum, které vám vystaví bez problémů. video: Mladí v Americe


Konzultační hodiny:
pondělí až čtvrtek 9 - 12 a 13 - 17
pátek individuální konzultace
Každou návštěvu v kanceláři si prosím předem telefonicky sjednejte.


ATEP s.r.o.

V Jámě 699/1
110 00 Praha 1
5. patro
tel: 602 342 626, 777 073 653, 323 641 329
e-mail: asse@asse.cz

IČ: 27310167